Gépjárművezető

A Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság felvételt hirdet

gépjárművezető munkakör betöltésére,

határozatlan idejű munkaviszonyba, teljes munkaidőre, vagy megbízással eseti jelleggel.

Feladatok:

  • Megvalósítja a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság által rendelkezésére bocsátott gépjárművel a tiltott helyen várakozó, illetve közterületen szabálytalanul, engedély nélkül tárolt gépkocsik elszállítását a közterület-felügyelő irányítása alapján;
  • Szolgálati ideje alatt a rendelkezésére bocsájtott gépjárművet a munkáltatói-illetve a KRESZ szabályok betartásával, a vonatkozó műszaki előírásoknak megfelelően kezeli, vezeti.

Pályázati feltételek:

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Középiskola/gimnázium, érettségi,
  • B és C kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Építő- és anyagmozgató gép kezelője szakképesítés
  • Rendészeti és közszolgálati szakképesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • Stressztűrő képesség,
  • Konfliktuskezelési képesség, magabiztos fellépés
  • Szabálykövető hozzáállás

A jelentkezéseket „gépjárművezető” tárgy megjelölésével fényképes önéletrajz megküldésével a humanszolgalat@fori.hu e-mail címre várjuk.