Gépjármű ügyintéző

Gépjármű ügyintéző állás

A Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság felvételt hirdet

gépjármű ügyintéző munkakör betöltésére, határozatlan idejű munkaviszonyba, teljes munkaidőre.

Feladatok:

  • gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés,
  • költségelszámolás,
  • gépjármű üzemeltetés műszaki feladatainak ellátása,
  • biztosítási és kárrendezési ügyek intézése,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet
  • érettségi
  • MS Office irodai alkalmazások használata

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány (gépjárművezetői aktív rutinnal)
  • felsőfokú iskolai végzettség
  • közgazdasági szakképesítés

Munkavégzés helye:
Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság,
1054 Budapest, Akadémia utca 1.

Jelentkezési határidő: 2022.02.15.

Jelentkezni elektronikus úton fényképes önéletrajz megküldésével, „gépjármű ügyintéző” tárgy megjelölésével a humanszolgalat@fori.hu email címen keresztül lehet.