Beszerzési koordinációs ügyintéző

A Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság felvételt hirdet

beszerzési koordinációs ügyintéző munkakör betöltésére,

határozatlan idejű munkaviszonyba, teljes munkaidőre

Feladatok:

  • A beszerzési terület közvetlen feladatellátásával, tevékenységével kapcsolatosan az igényeknek megfelelően beszállító partnerek felkutatása, árajánlatok bekérése, rendszerezése – árajánlatok összehasonlítása, javaslattétel beszállító kiválasztására – kötelezettségvállalások indítása, gondozása - belső szabályozóknak történő megfelelés ellenőrzése.
  • Kötelezettségvállalás - nyilvántartás vezetése, statisztikák, feljegyzések készítése.
  • Megrendelések elküldése, nyomon követése, beszállítói forgalmi adatok nyilvántartása.
  • Kapcsolattartás a beszállítók képviselőivel, illetve az igényt megfogalmazó szervezeti egységgel a beszerzés lefolytatása alatt.
  • Beszerzések, beszerzési eljárások önálló lebonyolítása.
  • Közreműködés a beszerzési terv végrehajtásában.

Jelentkezési feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • középiskola/gimnázium, érettségi,
  • MS Office (különösen World, Excel) irodai alkalmazások használata,
  • B kategóriás jogosítvány (gépjárművezetői aktív rutinnal).

Elvárt kompetenciák:

  • terhelhetőség,
  • megbízhatóság,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • szabálykövető magatartás.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség,
  • közgazdasági, közszolgálati, gépészet, elektrotechnika-elektronika, informatika szakmacsoportba tartozó szakképesítés,
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-3 év tapasztalat.

Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével, „Beszerzési koordinációs ügyintéző” tárgy megjelölésével a humanszolgalat@fori.hu e-mail címre várjuk 2021.09.30-ig.