Asszisztens

Asszisztens állás

A Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság
felvételt hirdet asszisztens munkakör betöltésére, határozatlan idejű munkaviszonyba, teljes munkaidőre.

Feladatok:
A Gazdasági Osztály feladat-és hatáskörébe tartozó iratkezelési és adminisztrációs feladatok ellátása. A vezető munkájának közvetlen támogatása, segítése. A szervezeti egységhez be-és kimenő levelezéssel kapcsolatos feladatok elvégzése, a telefonhívások, e-mailek kezelése. Nyilvántartja az osztály dolgozóinak szabadságát, havi rendszereséggel lejelenti a bérszámfejtés felé.

Jelentkezési feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • középiskola/gimnázium, érettségi,
  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat (legalább 1-3 év)
  • magas szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete

Elvárt kompetenciák:

  • terhelhetőség,
  • megbízhatóság,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • szabálykövető magatartás

Előnyt jelent:

  • ECDL vizsga
  • közigazgatásban hasonló területen szerzett gyakorlat
  • POSZEIDON iktatórendszer felhasználói szintű ismerete
  • JDolber program jelenlét moduljának ismerete és használata

A jelentkezéseket 2022. szeptember 15-ig várjuk az "asszisztens" tárgy megjelölésével a humanszolgalat@fori.hu e-mail címre.